Teslimat Nasıl oluyor?
Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Şirket teslim ve kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden biri seçilir.

Teslimat takibi nasıl yapılıyor?
Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.
 

Satın Aldığım Ürün Kaç Günde Elimde Olur?
Satın aldığınız ürünler 1-3 iş günü içerisinde elinizde olur. 
KARGO firmamız MNG KARGO
 

Kargo Ne kadar Tutar?
300 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ.300 TL VE ALTI SİPARİŞLERİNİZDE 30 TL KARGO ÜCRETİ ÖDÜYORSUNUZ.

 

Siparişimin Kendim İçin Uygun Olan Bir Günde Teslim Edilmesini İstiyorum.Bu Mümkün Mü?
Kargoların çalışma gün ve saatleri içinde olan bir zaman dilimiyse tabiki mümkündür.Pazar günleri kargoların çalışmadığını dikkate alarak teslimat istediğiniz günü sipariş verirken ödeme sayfasında bulunan "Sipariş Notu" kısmına yazmanız yeterlidir.Personellerimiz kargonuzun teslimat gününü ayarlayacaktır.

Nasıl iade edebilirim?
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

NOT: Hediyelik çamlar gibi isme/güne özel olarak yapılan, işleme alınan, süslenen fidanlar iade kapsamı dışındadır.

Havale iadeleri 7 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 10 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR